štvrtok 19. novembra 2015

SÚŤAŽ | Takto sa všetko začína.

Ahojte!
Sme si istí, že ste už počuli o jednej z najlepších kníh tohto roka. O knihe Dám ti aj slnko od  Jandy Nelsonovej. Nás samozrejme kniha zaujala a nestretli sme ešte nikoho, komu by sa nepáčila.
Už dávnejšie sme chceli odmeniť našich pravidelných čitateľov za to, že sa Vás za celkom krátky čas nazbieralo poriadne veľa. Nenašla by sa lepšia kniha, o ktorú sa s Vami podeliť než DÁM TI AJ SLNKO.
Po urputnej dlhej ceste, plnej prekážok  k nám táto kniha konečne docestovala za čo vďačíme vydavateľstvu SLOVART (a Erikovi), ktoré knihu do súťaže venovalo.

Ak sa chcete zapojiť do súťaže o túto knihu (samozrejme úplne novú a nečítanú), stačí sa len stať naším pravidelným čitateľom a odpovedať na otázku vo formuláry. Otázka je spojená zo začiatkami a aj s názvom prvej kapitoly v spomínanej knihe. "Takto sa všetko začína" 
Kľudne sa rozpíšte :)
Samozrejme musíte byť zo Slovenska alebo Česka a môžete sa zapojiť iba raz.
Výsledky súťaže budú vyhlásené 15. decembra a výherca bude mať 48 hodín aby odpovedal na e-mail.

FORMULÁRVaši Bookloveri.

10 komentárov:

 1. Jandy!!! Bola by som v pokušení keby bola v originále =D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tento komentár bol odstránený autorom.

   Odstrániť
  2. my sme chceli nejakú novinku a keďže táto kniha práve vyšla v slovenčine :)

   Odstrániť
 2. Ahoj :) sledujem ako Betty Behanova
  Nemam este skusenost s touto knihou :) velmi rada by som si ju precitala,ostava mi len dufat :) :) :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tešíme sa na tvoju odpoveď :) https://docs.google.com/forms/d/1alaCZ3TS5M-zlw5pVI89jiRXZz9ZOc9tVfoRmOHhzIw/alreadyresponded?c=0&w=1&usp=send_form

   Odstrániť
 3. sledujem ako Soňa Profantová
  S touto spisovateľkou ani knihou nemám zatiaľ skúsenosti, no rada by som si ju prečítala, pretože mám rada Greena aj Gayle Forman!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite sa máš na čo tešiť a my sa tešíme na tvoju odpoveď :) https://docs.google.com/forms/d/1alaCZ3TS5M-zlw5pVI89jiRXZz9ZOc9tVfoRmOHhzIw/alreadyresponded?c=0&w=1&usp=send_form

   Odstrániť
 4. Končí akurát na moju osemnástku! Teším sa, zapojila som sa a po tejto knihe už nejaký ten dník pokukávam! Možno sa mi pošťastí, uvidíme. Bol by to krásny narodeninový darček. :)
  Charlotte.
  Ja vás pre danzmenu pozývam na moju Súťaž o 56 rôznych produktov - Zasúťaž si s Faylotte!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Držím palce... určite sa zapojím :)

   Odstrániť
  2. Charlotte, aj ja mám 15 narodeniny :D. A Natalie, veľmi pekná súťaž. Po knihe Dám ti aj slnko už dlhšiu dobu pokukujem. :)

   Odstrániť