O nás

Práve ste sa preklikali na vysnený blog dvoch adolescentných tínedžerov. Verní bookloveri sa rozhodli podeliť sa o svoje názory, najlepšie knihy a nové knižné prírastky. 
Snažíme sa písať pravdivé a objektívne recenzie, na ktoré sa môžu čitatelia spoľahnúť. Tento blog je zameraný na Young-Adult a Fantasy alebo Sci-fi knihy, ale sem tam sa tu nájde aj detektívka, horor alebo sladký román. 
Deň, kedy sa zrodila myšlienka blogu bol aj dňom jeho založenia a uverejnenia prvého článku, to jest 22. marca 2015. Od vtedy sme dosiahli pokrok, ale nie úplne to čo sme chceli. Nič nie je perfektné a my sa tiež musíme zdokonaliť aby sme vychytali aj tie najmenšie muchy. 
Dúfame, že ťa náš blog zaujme a že ti pomôže nájsť tú pravú knižnú lásku.   

Nájdeš nás aj na:
FACEBOOK - Book Lovers Sk/Cz
TUMBLR - Book Lovers World
INSTAGRAM - Book Lovers Worl SK

* pre spoluprácu nás kontaktujte na milanmildodanis@gmail.com alebo na facebooku.

Natalie 
Goodreads - Natalie Clare
Gmail - natalyU1610@gmail.com
Som nespochybniteľný extrovert, ale aj tak najradšej trávim čas zavretá v nejakej knihe. Jedného dňa, ak motyka vystrelí, napíšem aj vlastnú knihu. Pravdepodobne to bude šialene dobré fantasy s úplne originálnym motívom. Ako tvrdohlavá osoba si nikdy nedám poradiť a budem si stáť za svojim názorom aj cez mŕtvoly. 
Nemám rada keď ma niekto núti čítať, ale zbožňujem povinné čítanie. Nikdy totiž nemôžete vedieť aký poklad môže byť tá stará knižka požičaná zo školskej knižnice. 
Mojou obľúbenou spisovateľkou je Cassandra Clare a jej svet Tieňolovcov je ešte stále v mojich očiach neprekonateľný. Medzi moje obľúbené knihy patrí Kam zmizla Aljaška od Johna Greena, všetky knihy od Cassandri Clare a ostatné veci ako Hunger Games a Harry Potter. Medzi najlepšie knihy aké som kedy čítala patrí však aj Lakomec od Moliéra ( za čo úprimne ďakujem učiteľke slovenčiny). 
Nepáčilo sa my 5O odtieňov sivej a myslím si, že tú knihu by mal niekto spáliť, nie kvôli námetu, ale kvôli postavám.

Mildo
Gmail - mildomilandanis@gmail.com
Takže. Som 16 ročný študent na Strednej odbornej škole elektrotechnickej pod odborom mechanik počítačových sietí. Je to proste práca s počítačmi, grafikou a inými vecami. Mojím obľúbeným knižným žánrom je fantasy a YA. Som strašne tvrdohlavý človek čo je asi moja najhoršia vlastnosť. Ešte stále neviem čo by som rád robil v budúcnosti ale mojím snom je pracovať s knihami. Niečo ako editor. Nenávidím povinné čítanie lebo to nikdy nieje nič zaujímavé. Raz nám dali knihu s asi 300 básničkami a potom o tom spraviť slohovú prácu. Ach... A tu prichádzame aj k tomu že nenávidím písať slohové práce. 
Mojimi obľúbenými autormi sú Sarah J. Mass a Cassandra Clare. A mojimi obľúbenými knihami sú teda Trón zo skla, séria Pekelné stroje a aj Labyrint: Útek
Ale sú tu aj knihy, ktoré nemám veľmi rád a tými sú napríklad Saeculum, ktoré by som najradšej zahodil do koša. 
Som aj veľkým fanúšikom filmov a najradšej mám asi film Hobbit


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára