sobota 1. apríla 2017

Druhé narodeniny!

Verili by ste tomu, že sú to už dva roky čo sme s Milanom založili tento blog. Och pripadám si stará len pre to, že to bolo tak dávno. To čo vzniklo len ako malý nápad a dalo si na čas aby sa stalo skutočnosťou sa nakoniec stalo týmto.
Samozrejme, že každý bloger má niekedy obdobie, že nemá čas a má toho príliš veľa v škole. My sme ich mali viac, ale to je už minulosťou. Za tento rok som prečítala naozaj veľa skvelých kníh a som naozaj rada, že som sa o väčšinu mohla podeliť s vami. Taktiež sme celkom rozbehli náš bookstagram (TU) aj keď to je skôr Milanova zásluha a tak isto aj naša fb stránka. Čo vám poviem, je to proste poklad a bez neho by som to určite až sem nedotiahla - neviem čo by som robila bez tohto môjho najlepšieho kamoša.  Ďakujeme vám a naozaj si vážime každé prečítanie, komentár a podporu. 
-Naty

Fúúúú. Dva roky. To sa vôbec nezdá že už je to tak dlho. Myslím že tie najdôležitejšie veci už Naty spomenula tak ja vám chcem tiež poďakovať, že ste tu s nami a snáď aj zostanete. A chcem aj spomenúť to, že som rád že sa so mnou Naty na toto dala! :* 
-Milan


Zobrazenia: 35 920 (18 091 za tento rok)
Nasledovníci: 91 (19 nových)
Komentáre: 654 
Príspevky: 175

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt happy birthday gif tumblr

27 komentárov:

 1. Všetko najlepšie a ešte veľa úspešných rokov :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Velká gratulace a hodně štěstí a rostoucí čísílka do dalších let :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vsechno nejlepsi :) ja nedavno slavila trojku a desne to leti :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Všechno nejlepší a doufám, že oslavíš i další roky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. mediamonkey-crack
  along with your documents, must possess this capacity, but so long as you are careful, your press will probably be secure. If you download any community-developed extensions or scripts,
  new crack

  OdpovedaťOdstrániť
 6. rosetta stone crack This article is so innovative and well constructed I got lot of information from this post. Keep writing related to the topics on your site.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. letasoft sound booster crack Thanks for this post, I really found this very helpful. And blog about best time to post on cuber law is very useful.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. ibm spss statistics crack Thanks for sharing such great information, I highly appreciate your hard-working skills which are quite beneficial for me.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. final cut pro x crack This article is so innovative and well constructed I got lot of information from this post. Keep writing related to the topics on your site.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. wondershare pdfelement pro crack Thank you, I’ve recently been searching for information about this subject for a long time and yours is the best I have found out so far.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. I really enjoy reading your post about this Posting. This sort of clever work and coverage! Keep up the wonderful works guys, thanks for sharing Axure Rp Pro Raw Crack

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Such great and nice information about software. This site gonna help me a lot in finding and using much software. Kindly make this like of content and update us. Thanks for sharing us ESET NOD32 Antivirus Crack . Kindly click on here and visit our website and read more

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Wow, this is a fantastic blog layout! How long are they allowed to remain in their current state?
  Have you ever kept a blog of your own? You made it simple to blog.
  Everything about your website is fantastic, not to mention the content.
  wipersoft crack
  avg virus definitions crack
  webroot secureanywhere antivirus crack
  wondershare mobiletrans crack

  OdpovedaťOdstrániť
 14. With your presentation, you make it appear so simple, but I find this subject to be one that I believe I will never understand.
  It appears to be far too sophisticated and vast for me.
  I'm looking forward to reading your future post,
  I'll make an effort to grasp it!
  sound forge pro crack
  tsmuxer crack
  isobuster crack
  removewat crack

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Windows 11 Crack is a powerful and latest tool to activate your Windows 11 all latest versions. With this Latest Activator by Procrackerz, you can activate 7 out of 7 versions including Windows 11 Pro Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Education, Windows 11 Home, and more.


  OdpovedaťOdstrániť
 16. As suggested, I took your advice and found it to be constructive. Thanks for helping me out when I was struggling to reach my targets.
  bullguard antivirus crack
  usb security suite crack
  faststone capture crack

  OdpovedaťOdstrániť
 17. I really like this article it's amazing. Thank you for shraing it and making it easy for everyone to access so easily
  Soulcalibur VI Crack
  Call of Cthulhu Crack
  skull bones crack
  agos a game of space crack

  OdpovedaťOdstrániť
 18. I am very impressed with your post because this post is very beneficial for me and provides new knowledge to me.
  Microsoft Office
  Adobe Flash Player
  Speedify

  OdpovedaťOdstrániť
 19. I am very impressed with your post because this post is very beneficial for me and provides new knowledge to me.
  Internxt Drive
  Mirillis Action
  Malwarebytes

  OdpovedaťOdstrániť