sobota 1. apríla 2017

Druhé narodeniny!

Verili by ste tomu, že sú to už dva roky čo sme s Milanom založili tento blog. Och pripadám si stará len pre to, že to bolo tak dávno. To čo vzniklo len ako malý nápad a dalo si na čas aby sa stalo skutočnosťou sa nakoniec stalo týmto.
Samozrejme, že každý bloger má niekedy obdobie, že nemá čas a má toho príliš veľa v škole. My sme ich mali viac, ale to je už minulosťou. Za tento rok som prečítala naozaj veľa skvelých kníh a som naozaj rada, že som sa o väčšinu mohla podeliť s vami. Taktiež sme celkom rozbehli náš bookstagram (TU) aj keď to je skôr Milanova zásluha a tak isto aj naša fb stránka. Čo vám poviem, je to proste poklad a bez neho by som to určite až sem nedotiahla - neviem čo by som robila bez tohto môjho najlepšieho kamoša.  Ďakujeme vám a naozaj si vážime každé prečítanie, komentár a podporu. 
-Naty

Fúúúú. Dva roky. To sa vôbec nezdá že už je to tak dlho. Myslím že tie najdôležitejšie veci už Naty spomenula tak ja vám chcem tiež poďakovať, že ste tu s nami a snáď aj zostanete. A chcem aj spomenúť to, že som rád že sa so mnou Naty na toto dala! :* 
-Milan


Zobrazenia: 35 920 (18 091 za tento rok)
Nasledovníci: 91 (19 nových)
Komentáre: 654 
Príspevky: 175

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt happy birthday gif tumblr

49 komentárov:

 1. Všetko najlepšie a ešte veľa úspešných rokov :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Velká gratulace a hodně štěstí a rostoucí čísílka do dalších let :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vsechno nejlepsi :) ja nedavno slavila trojku a desne to leti :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Všechno nejlepší a doufám, že oslavíš i další roky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Připojte se k úspěchu - Spojte se s více než 4 miliony investorů a obchodníků ze 170 zemí

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovedaťOdstrániť
 6. mediamonkey-crack
  along with your documents, must possess this capacity, but so long as you are careful, your press will probably be secure. If you download any community-developed extensions or scripts,
  new crack

  OdpovedaťOdstrániť
 7. rosetta stone crack This article is so innovative and well constructed I got lot of information from this post. Keep writing related to the topics on your site.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. lumion-pro-crackThank you, I’ve recently been searching for information about this subject for a long time and yours is the best I have found out so far.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. letasoft sound booster crack Thanks for this post, I really found this very helpful. And blog about best time to post on cuber law is very useful.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. ibm spss statistics crack Thanks for sharing such great information, I highly appreciate your hard-working skills which are quite beneficial for me.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. final cut pro x crack This article is so innovative and well constructed I got lot of information from this post. Keep writing related to the topics on your site.

  OdpovedaťOdstrániť
 12. wondershare pdfelement pro crack Thank you, I’ve recently been searching for information about this subject for a long time and yours is the best I have found out so far.

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Thanks for the post. Very interesting post. This is my first-time visit here. I found so many interesting stuff in your blog. Keep posting. itools crack

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Here's the softwares that you can use free. You guys just visit our site and get all the latest and older softwares Magic Photo Recovery Crack Kindly click on here and visit our website and read more.
  Magic Photo Recovery Crack
  Free Netflix Crack Free Download
  ESET Internet Security Crack
  SolidWorks Crack Free Download
  aSc timetables Free Download

  OdpovedaťOdstrániť
 15. I really enjoy reading your post about this Posting. This sort of clever work and coverage! Keep up the wonderful works guys, thanks for sharing Axure Rp Pro Raw Crack

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Such great and nice information about software. This site gonna help me a lot in finding and using much software. Kindly make this like of content and update us. Thanks for sharing us ESET NOD32 Antivirus Crack . Kindly click on here and visit our website and read more

  OdpovedaťOdstrániť