streda 16. decembra 2015

SÚŤAŽ | Vyhodnotenie!

Ahojte :)
čakali sme čakali až sme sa dočkali. Síce o deň neskôr, ale dopracovali sme sa k vybraniu najlepšej odpovede. Rozhodovane bolo ťažké, toľko krásnych odpovedí. Odpovedali ste na otázku: "Aké boli vaše čitateľské začiatky? " a veľa z Vás sa pekne rozpísalo. Bolo naozaj náročné vybrať z 25 odpovedí, ktoré sme prijali, ale podarilo sa. Teraz sme radi, že jedného z Vás môžeme odmeniť pekným vianočným darčekom a to jednou z najlepších YA kníh tohto roka - Dám ti aj slnko.
My sme obaja knihou veľmi nadšení a sme radi, že môžeme spraviť radosť aj Vám. 
Samozrejme, táto súťaž by nebola možná bez vydavateľstva SLOVART, ktoré knihu do súťaže poskytlo a preto im veľmi pekne ďakujeme.
Ako sme už spomenuli, do súťaže sa zapojilo 25 ľudí, ale my sme mohli vybrať iba jedného.
No nebudeme zdržovať a rovno zverejníme výhercu a najlepšiu odpoveď. A teda vyhráva (Bubny prosím):

martinka.k********@gmail.com
Moje začiatky? Tak moje čitateľské začiatky boli spojené s Harry Potterom, práve ten ma priviedol ku knihám a práve vďaka nemu som toto čaro kníh objavila :) Sprvu som si ho nečítala sama, lebo som ešte čítať nevedela, no čítala mi ho mamka a neskôr keď som vedela čítať, tak som si o čítala aj sama. Už v prvom ročníku som mala preukaz v knižnici a chodila som tam, požičiavala som si väčšinou knihy s obrázkami, s množstvom obrázkov :D, lebo predsalen to čítanie mi v prvom ročníku robilo problém a ja som sa to ešte len učila. No nejako som tie knihy prečítala a vraciala sa pre nové. Začínala som rozprávkovými knihami a neskôr to bolo už fantasy, ktoré milujem dodnes. A keďže mi už teraz čítanie nerobí žiaden problém, dovolím si povedať, že mi ide perfektne :D, tak už čítam knihy jednu za druhou a vychutnávam si príbehy v nich :)
Za všetky odpovede ďakujeme :) a výherkyni gratulujem a kontaktujeme ju  e-mailom na ktorý musí odpovedať do 42 hodín, inak (bohužial)vyberieme niekoho iného.

Booklovers :)

1 komentár: